...
Sepet

BSN R3build Edge 450 Gr Çilek&Portakal

BSN R3build Edge 450 Gr Çilek&Portakal
BSN R3build Edge 450 Gr Çilek&Portakal
119,00TL
  • Stock: In Stock
  • Model: BSNN008
Ücretsiz Kargo
250tl ve üzeri alışverişlerde
Gizli Paket
kapalı gizli paketleme
Kapıda Ödeme
teslimatta nakit, kart öde

Temel Bileşenler

Glutamine

Glutamin vücuttaki en bol amino asittir ve şartlı olarak gerekli olduğu düşünülür ve anahtar zamanlarında Glutamine takviyesi daha fazla iyileşme sağlar. Bunun gerçekleşmesi için birincil zamanlar hastalığa, kötü bağırsak rahatsızlığı olanlara ve eğitim sonrası aşamalardır. Glutamine egzersiz sonrası kullanarak iyileşme sürecini hızlandırabilir ve kas büyümesini ve onarımını iyileştirebilirsiniz.

Kreatin

Miyojenik Kompleks içinde 4 tür Creatine'u birleştirerek, Creatine'in mide stresine karşı minimum riskle optimal şekilde emilmesini sağlar. Kreatin ile destekleme, intramüsküler fosfokreatin düzeylerinde artışa neden olur ve bu da daha kolay elde olan enerjiye ve daha spesifik olarak birincil enerji kaynağı olan organların ATP'ye daha hızlı yenilenmesine izin verir. Kreatin'in tutarlı bir şekilde takviyesi,% 90 kullanıcıda güç ve gücün artmasına neden olur, yani daha fazla kilo alabilir veya daha fazla enerjiye ulaşarak kas gücünü tamamlayabilirsiniz.

BCAA

Dallı Zincir Amino Asitler kas dokusunun temel yapı taşlarıdır ve antrenman sırasında alındığında performansı artırdığı gösterilmiş ancak egzersiz sonrası kas ağrısının başlangıcında gecikmiş algılanan azalmada iyileşme sağlamıştır. Bir BCAA ürün egzersiz sonrası kullanmak, iyileşme hızını artırabilir ve vücut yağını kaybetmeye çalışırken kas kaybı riskini azaltabilir.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur?

BSN R3build Edge 450 Gr kullanım ve etki olarak kas yapımı-büyüme protein sentezi için protein tozları-amino asitler ve karbonhidratlarla/ Antrenman öncesi enerji için Bcaalarla beraber kullanılabilir.Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? BSN R3build Edge 450 Gr 16 yaşından küçüklerin kullanması tavsiye edilmez. Hamilelik ve emzirme dönemlerindeki kullanımı ile yeterli çalışma bulunmamaktadır. Bu dönemlerde kullanımı tavsiye edilmez. BSN Rebuild Edge komleks yapıda amino asit içeren gıda takviyesidir. Herhangi bir hastalığın; teşhis, tedavi veya önlenmesi için uygun değildir. çc ulaşamayacağı nemsiz ortamda saklanmalıdır

BSN R3build Edge 450 Gr Satın Al

BSN R3build Edge 450 Gr Bsn in İngiltere deki tesislerinde üretilmekte olup Glanbia tarafından Türkiye de bayi kanalı ile satışı yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Glanbia nın bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 mağazamızdan yapmaktayız. Ayrıca Ümraniye de bulunan Mağazamızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Bsn R3build Edge 450 Gr ve diğer ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
GIDA TAKVİYELERİ ,KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI
TÜRK GIDA KODEKSİ TAKVİYE EDİCİ GIDALAR TEBLİĞİ’ nin 4. Maddesinde yer alan TAKVİYE EDİCİ GIDA: Normal beslenmeyi takviye etmek amacıyla, vitamin, mineral, protein, karbonhidrat, lif, yağ asidi, amino asit gibi besin öğelerinin veya bunların dışında besleyici veya fizyolojik etkileri bulunan bitki, bitkisel ve hayvansal kaynaklı maddeler, biyoaktif maddeler ve benzeri maddelerin konsantre veya ekstraktlarının tek başına veya karışımlarının kapsül, tablet, pastil, tek kullanımlık toz paket, sıvı ampul, damlalıklı şişe ve diğer benzeri sıvı veya toz formlarda hazırlanarak günlük alım dozu belirlenmiş ürünleri ifade eder.  [tamamı]