...
Sepet

Hakkımızda

Sayın Müşterimiz;
  
Yüzyılımızın artık kaçınılmaz en iyi ticari aracı olan İnternetten Alışveriş hattında, "bazı hassasiyetleri" aktarmak ve "sağlıklı bir alışveriş ortamında" Sizlerle karşı karşıya olmayı istemekteyiz.
 
Bu nedenle "kişisel huzurunuzu" gözetmek adına aşağıdaki konulara dikkatinizi çekmeyi ister, SEÇİMLERİNİZİ Size profesyonel hizmet sunan web sitelerinden yana yapmanızı dileriz.

İnternette "Güvenli Alışveriş Yapmak" Hakkınız!
 
E-ticaretin ilerleyen hacmi; önceleri uzak duran ve kararsız kalanlar dahil "güvenilir sitelerin sistemini" anladıkça, sadece "bir tık zahmetle internetten alışveriş yapanların" sayısının çığ gibi arttığını gösteriyor. Bugünün tüketicisi; trafikten, kalabalıktan, sıra beklemeden, ağır poşetleri taşımaktan bıktığı için internetten alışverişin muhteşem avantajlarını daha çok kullanmaya başladı. Bu gelişmeden "aşağıdaki konularda bilinçlenmenin de büyük önemi var!!!
 
 
Sitemiz; 1000'in üzerinde ürünün "DOĞRU FOTOĞRAFLARINI-NET FİYATLARINI" sunan ve "Siparişinizin Elinize Nasıl Ulaşacağını" detaylı anlatan, Profesyonel bir sisteme sahiptir.
İnternet; bilgisayarınızın başında; günün ya da gecenin istediğiniz saatinde, diğer müşterilerden/ satıcılardan çekinme kaygısı duymadan, uzun uzun ürünleri incelemenize imkan veriyor.
 
Sitemiz de; her biri alanının uzmanı firmalardan ithal edilen, ilgili kurumların onayları bulunan çok sayıda ürün ile "evinizden köşe başındaki markete değil, Türkiye'nin en büyük süpermarketine" ulaşmanızı sağlıyor.
 
 
Sitemizde 1. aşamada, bugüne kadar klasik alışverişte alıştığınız üzere "direkt görüp, dokunarak" alıyormuşcasına Sizi cevaplayan detaylı bilgiler sunuluyor. Böylece ürününüzü kararlılıkla seçebiliyorsunuz. Doğru ürün seçtim mi, seçtiğimi doğru aktardım mı, sorunuzu da;
Bilgileri Size kutu kutu/tüm detayları onaylatarak ilerleyen sipariş formumuzla çözüyoruz. Siz formu tıklayarak, ekibimiz ise tek tek değerlendirerek "hemfikir kaldığımızı" onaylıyoruz.
 
 
Sitemiz 2011 yılından bu yana yüzlerce müşterisine "iyi işleyen ticari hattı" sayesinde doğru ürünleri, kısa sürede ve müşteri gizliliğine özen gösteren ibaresiz/yalın paketlerle güvenle ulaştırmaktadır...
Sistemimizde; sipariş formunda fotoğrafını ve fiyatını onayladığınız ürünlerin aynısı elinize gelir. Siz internetten sipariş bilgilerinizi tam doldurduktan sonra, ekibimiz; ürünü - kullanım kılavuzlarını tizlikle hazırlar, üzerinde ne aldığınızı-nereden aldığınızı asla belirtmeyen ibaresiz ambalajlarla paketler, seçiminize göre kargo veya kuryeye verir. Büyük bir ekibe ve iyi bir sisteme sahip olduğumuz için; siparişleriniz en kısa zamanda sıra beklemeden, unutulmadan, eksiksiz elinize ulaştırılır.
 
 
Sitemiz "iletişim" menüsünde aktarılan telefonlarımızda, uzman müşteri temsilcilerimiz Sizlerin tüm sorularınızı bilimsel duyarlılıkla cevaplamaktadır. Sistemimiz gereği, işbirliği yaptığımız kargo yada tedarikçiler gibi 3. kurumlardan dolayı Size yansıyan aksiliklerde de ekibimizce hemen çözümler üretilir.
 
Müşteri memnuniyetine özenimiz de işimizi uzun süreli ve güvenilir yapmayı hedeflediğimizin göstergesidir. Oluşturduğumuz uzman müşteri temsilcisi ekibimiz; ürün kullanımından, yan etkilerine, ulaşımdan, site işlerliğine kadar bir çok konuda "Sizlere anlayış- açık fikirlilik ve bilgi" ile yardımcı olmayı görev bilir.
 
Sitemiz gibi internetten alışverişi profesyonel bir sistem ile yürüten firmaların bilgisayar yazılımları; kredi kartı bilgilerini kaydedememektedir. Ticari altyapımız ve bize verilen izinler bankalar ile sadece müşterimizin ad/soyad bilgileri ile haberleşmemizi sağlar. Kredi kartı bilgileriniz Siz ve bankanız arasında kalmaktadır. Firmamızın yıllardır süren e-ticaret sürecindeki ciddiyeti bankalar ve müşterilerimiz tarafından onanmaktadır.
 
Uzun süredir Türkiye'nin her bir köşesinde ki binlerce müşterimize; kredi kartı ile satış yapan firmamız, güvenlik teknolojisini sürekli yenilemekte ve endişelere mahal vermemek için her türlü altyapı yatırımını yapmaktadır.
 
Sitemiz tüm müşterilerine "dikkatle ve tekrar tekrar kullanma talimatlarını okuyup, özenle uygulamalarını hatırlatmaktadır. Tabii ki her üründe olabildiği gibi, kişisel yapılara göre oluşabilecek bazı yan etkilerde Müşteri Temsilcilerimiz detaylı bilgiler aktararak yardımcı olmaktadır.
Yapılan araştırmalar yan etkilerin, metabolizma özellikleri kadar "yanlış kullanımlardan da" kaynaklandığını göstermektedir. Bu nedenle müşterilerimizin " çekinmeden-üşenmeden" kılavuzlarda anlamadıkları bölümler için muhakkak müşteri temsilcilerimize danışmalarını öneririz.
 
 
•Ürün sayısından ticari gücünün yüksekliğini,
•Teknolojik donanımından, kredi kartı güvenliğinin sağlamlığını,
•Ulaşım kolaylığı ve müşteri cevaplama imkanlarından dolayı sisteminin profesyonelliğini
  
Test edebileceğiniz sitemiz "güveninizi hak etmek için" titiz çalışmalarını sürdürmektedir.
 
"Güvenle Alışveriş Yapmanız" Dileğiyle.