...
Sepet

SiS GO Electrolyte Powder 500 Gr Portakal

SiS GO Electrolyte Powder 500 Gr Portakal
SiS GO Electrolyte Powder 500 Gr Portakal
95,00TL
  • Stock: In Stock
  • Model: SISS0004
Ücretsiz Kargo
250tl ve üzeri alışverişlerde
Gizli Paket
kapalı gizli paketleme
Kapıda Ödeme
teslimatta nakit, kart öde

SiS GO Electrolyte Powder Carbohydrate 500 GrS

iS GO Electrolyte Powder Carbohydrate 500 Gr kolayca sindirilebilen ve hızlı bir şekilde karbonhidrat sağlamanın yanı sıra optimum hidrasyon sağlayan elektrolitlerin (sodyum gibi) bir karışımıyla dizayn edilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür.

Enerji kaynakları ve elektrolitlerin bir bileşimi, vücudunuzun egzersiz sırasında suyu emme yeteneğini artırır, dayanıklılık performansınızı korur ve kramplara karşı korur. Ürün, enerji ve hidrasyonun kombine amaçlarına ulaşmak için uygun konsantrasyonlarda karbohidrat (% 6'lık bir çözelti olarak 36 gram), sodyum (20 mmol / L) ve sıvı (500ml porsiyon) ile karıştırılarak kullanılabilir.

Hem karbonhidrat tükenmesi hem de dehidratasyon, dayanıklılık egzersizinde en önemli iki yorgunluk sebebidir. Dayanıklılık sporcular tarafından yapılan yaygın bir yanlışlık, uygun konsantrasyonlarda çok fazla veya çok az karbonhidrat tüketmek, karbonhidrat emilimi veya gastrointestinal problemlerin yokluğuna neden olmaktır.

Egzersizden önce optimal karbonhidrat depolarının ve hidrasyon durumunun sağlanmasına ek olarak, egzersiz sırasında ilave karbonhidrat ve sıvı verilmesi performansın, yarış sürelerinin ve yorgunluğun başlamasını geciktirdiği bilinmektedir. SiS GO Elektrolitinin özel formülasyonu, karbonhidrat tükenmesi ve dehidrasyonun performansınız üzerindeki olumsuz etkilerini dengelemek için formüle edilmiştir.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur?

SiS GO Elektrolit, çok fazla terlediğiniz zaman ve enerjinizi hidrasyonla dengelemeniz gerektiğinde mükemmeldir. Tozu 500 ml su ile birleştirin ve egzersiz sırasında saatte bir servis tüketebilirsiniz ve diğer karbonhidrat kaynakları ile birlikte örneğin SiS GO Isotonic Energy Gels ile beraberde kullanabilirsiniz.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

SiS GO Electrolyte Powder Carbohydrate 500 Gr Bu ürün yeterli ve dengeli bir diyetle birlikte tüketilmelidir. Tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacını karşılamaz. 16 yaş altındaki çc, hamile ve emzirme dönemlerindeki kadınların, sadece hekim veya diyetisyen gözetiminde kullanması tavsiye edilir. Aşırı tüketimi laksatif etki yaratabilir. Siroz ve böbrek ile ilgili hastalık geçmişi yada riski olan kişilerin kullanımı tavsiye edilmez. Kullanım talimatına uyumalıdır. Nemsiz ve serin ortamda muhafaza edilmelidir SiS GO Electrolyte Powder Carbohydrate 500 Gr gıda takviyesidir herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi için uygun değildir.

SiS GO Electrolyte Powder Carbohydrate 500 Gr Satın Al

SiS GO Electrolyte Powder Carbohydrate 500 Gr Science in Sport tarafından İngiltere’de üretilmekte olup Distribütör firma tarafından ithal edilip bayi kanalı ile satışları yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Sci-Mx bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız . Ayrıca Ümraniye de bulunan Mağazamızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. SiS GO Energy Powder Carbohydrate 1600 Gr ve diğer Science in Sport Sis ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
GIDA TAKVİYELERİ ,KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI
TÜRK GIDA KODEKSİ TAKVİYE EDİCİ GIDALAR TEBLİĞİ’ nin 4. Maddesinde yer alan TAKVİYE EDİCİ GIDA: Normal beslenmeyi takviye etmek amacıyla, vitamin, mineral, protein, karbonhidrat, lif, yağ asidi, amino asit gibi besin öğelerinin veya bunların dışında besleyici veya fizyolojik etkileri bulunan bitki, bitkisel ve hayvansal kaynaklı maddeler, biyoaktif maddeler ve benzeri maddelerin konsantre veya ekstraktlarının tek başına veya karışımlarının kapsül, tablet, pastil, tek kullanımlık toz paket, sıvı ampul, damlalıklı şişe ve diğer benzeri sıvı veya toz formlarda hazırlanarak günlük alım dozu belirlenmiş ürünleri ifade eder.  [tamamı]